طراحی تخصصی وبسایت

طراحی وب سایت پزشکی و دندانپزشکی و اجرای صحیح یک وبسایت در هر زمینه کاری ، تخصص جداگانه و بصورت شخصی سازی نیاز به یک تیم خبره و کارآزموده دارد که پروسه طراحی وب سایت تخصصی در سازمان تبلیغات و انتشارت مدرن ازین امر به خوبی بهره برده است.

در زمینه طراحی سایت پزشکی و در کل برندینگ پزشکان و و طراحی وبسایت مراکز پزشکی اصول و قواعد جداگانه ای در این سازمان ایراد گردیده است که از جمله این اصول عبارتند از:

 

  1. طراحی وب سایت پزشکان بصورت کاملا حرفه ای و اجرای صفر تا صدی (با توجه به دیتا بیس با محتوای پزشکی و دندانپزشکی این سازمان) صورت میپذیرد و پروسه طراحی وبسایت پزشکان و طراحی وب سایت بیمارستانی و همچنین طراحی وب سایت دندانپزشکی معطل درخواست محتوا از سمت کارفرما نمیشود.
  2. در پروسه طراحی وب سایت پزشکان ، طراحی سایت بیمارستان و طراحی سایت دندانپزشکی ، برخلاف دیگر سازمانهای تبلیغاتی هیچ وابستگی فنی برای مجری تعریف نمیگردد به نحوی که تمامی اکانتها و دسترسی ها بنام محترم کارفرما ایجاد میگردد و هر زمان اراده کنید تمامی اکانتها و مجوزات ورودی متعلق به کارفرما و قابل انتقال است.
  3. در پروسه طراحی وب سایت پزشکان ، طراحی سایت بیمارستان و طراحی سایت دندانپزشکی، از محیط وردپرس حرفه ای بهره برده میشود تا آموزش نیروی مستقر (قابلیت آموزش به منشی با یک ساعت تمرین در محل کارفرمای محترم!!!) به راحتی و همچنین هزینه های نگهداری تقریبا به صفر و نیز عدم نیاز به هرگونه کد نویسی جهت ایراد محتوای بروز در دسترس کارفرمای محترم باشد.
  4. در پروسه طراحی وب سایت پزشکان ، طراحی سایت بیمارستان و طراحی سایت دندانپزشکی، از سرور های داخل ایران استفاده میشود تا نگرانی هرگونه دان شدن و قطعی وبسایت پزشکان و مراکز پزشکی به صفر برسد.
  5. در پروسه طراحی وب سایت پزشکان ، طراحی سایت بیمارستان و طراحی سایت دندانپزشکی، از هاست سی پنل حرفه ای ایران بهره برده میشود تا قابلیت نمایش در تمامی دستگاه های دیجیتالی اعم از اقسام موبایل ، لپ تاپ و تبلت و سر فیس بی هیچ مانعی انجام گردد.
پلن  های طراحی شده ذیل صرفا جهت مطب های پزشکی و دندانپزشکی میباشد و پلن های طراحی وبسایت کلینیک ها و بیمارستانها مبحث جداگانه ای دارد:
طراحی سایت پزشک
طراحی سایت دندانپزشک
طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی
برخی از وبسایت های پزشکی و وبسایت های دندانپزشکی اجراشده:
طراحی سایت پزشکی
وبسایت سه زبانه بیمارستان فوق تخصصی مهراد
طراحی تخصصی وبسایت
دکتر الهام هرمزی متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک
طراحی سایت پزشکی
دکتر نسترن گودرزی متخصص بیماریهای دهان، فک و صورت
طراحی تخصصی وبسایت
دکتر نیلوفر گودرزی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان
طراحی تخصصی وبسایت
دکتر مهرداد گیتی پیما جراح دندانپزشک
طراحی تخصصی وبسایت
کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند برتر
طراحی تخصصی وبسایت
دکتر سید محمد امین اولیایی مشاور برندینگ و بازاریابی پزشکی
طراحی تخصصی وبسایت
دکتر سید سینا اولیایی مشاور برندینگ و بازاریابی
طراحی سایت پزشک
دندانپزشکی تخصصی معین
طراحی سایت پزشکی
مرکز بیماریهای دهان نیکا
طراحی سایت دندانپزشک
دکتر سارا پورشهیدی متخصص بیماریهای دهان، فک و صورت
طراحی سایت دندانپزشکی
دندانپزشکی تخصصی زیبا
وبسایت پزشکی
دکتر فاطمه نصراللهی متخصص جراحی دهان، فک و صورت
وبسایت دندانپزشکی
دکتر مهدی مترجمی جراح و متخصص بیماریهای لثه و ایمپلنت
طراحی سایت پزشک
دکتر رامین فرهمند
طراحی سایت پزشکی
دکتر بهنام میرزائی پور
طراحی سایت دندانپزشک
دکتر هومن ابراهیمی متخصص بیماریهای دهان (نگهداری)
طراحی سایت دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی شمس آباد (نگهداری)
طراحی تخصصی وبسایت
دندانپزشکی تخصصی گیشا
طراحی سایت دندانپزشک
انجمن علمی بیماریهای دهان، فک و صورت
طراحی تخصصی وبسایت
سامانه اخذ صلاحیت ایمنی پیمانکاران
طراحی تخصصی وبسایت
مستر سیم پیچ

خرید کدام دامنه برای سایت پزشکان بهتر است ( ir, com, net, … ) ؟

در ابتدای بحث قاطعانه به شما عرض می کنیم کوچکترین تفاوتی ما بین دامنه های مختلف در پیاده سازی وبسایت پزشکی و دندانپزشکی وجود ندارد و هرکدام از این دامنه های صرفا معرف یک صنف یا رسته جداگانه می باشند. اما بیشترین سفارشات دامنه و معروفترین آنها عبارتند از : com, net, org و در ایران ir . معمولا بیشترین سفارشات دامنه و معروفترین آنها متعلق به com میباشد. اما اکیدا توصیه می کنیم چنانچه قصد راه اندازی وبسایت پزشکی یا دندانپزشکی را دارید در هنگام سفارش دامنه com ابتدا بررسی کنید دامنه ir مورد سفارش شما نیز موجود باشد(اصطلاحا آن دامنه آزاد باشد).  اصولا به جهت لوکال بودن دامنه ir  در ایران و به تبع آن بهینه سازی بهتر این وبسایت ها در موتورهای جستجوی گوگل بهتر است حتما پیاده سازی وبسایت پزشکی روی دامنه ir  متمرکز گردد ( در اصطلاح دامنه اصلی وبسایت های پزشکی و دندانپزشکی خود را برروی ir تنظیم نمایید.)

هاست خریداری شده برای وبسایت های پزشکی و دندانپزشکی را چگونه انتخاب کنیم؟

یک توضیح عامیانه درباره هاست عبارت است از : زمینی که قرار است وبسایت پزشکی و دندانپزشکی شما برروی آن پیاده سازی گردد. هاست انواع و تعاریف متفاوتی دارد و بسته به نوع و موقعیت جغرافیایی سرورهای ارائه خدمات اینترنتی، دارای قیمت های مختلفی نیز هستند. معمولا سرورهای اینترنتی  خارج از ایران قیمت های نازلتری نسبت به سرورهای داخل ایران دارند. هاست خریداری شده از سرورهای داخلی در اصطلاح دان نخواهند شد یعنی مداما دچار قطعی نمیشوند اما سرورهای خارج از ایران معمولا به دلایلی (از قبیل تحریم های ظالمانه) مداما دچار قطعی ( افلاین ) خواهند شد. و نهایتا به شما پیشنهاد می کنیم هاست خریداری شده جهت راه اندازی وب سایت مرکز پزشکی و دندانپزشکی تان از نوع  هاست سی پنل حرفه ای ایران خریداری گردد.

فضای مورد نیاز برای وبسایت پزشکی و دندانپزشکی ( حجم هاست ) به چه میزان باشد؟

معمولا یک وبسایت استاتیک پزشکی و دندانپزشکی که قصد آن معرفی کوتاه خدمات پزشکی و دندانپزشکی مطب و کلینیک شما است به حداقل یک گیگابایت فضا نیاز دارد ( حجم هاست وبسایت ). اما چنانچه هدف شما از راه اندازی وبسایت پزشکی و دندانپزشکی بارگذاری مداوم محتوای پزشکی و دندانپزشکی شامل تصاویر، ویدئو، کلیپ و مقالات دانشجویی، پزشکی و دندانپزشکی می باشد بهتر است حجمی معادل 5 تا 10 گیگابایت خریداری نمایید که در آینده مشکی جهت اضافه کردن مطالب مذکور نداشته باشید.

پوسته یا قالب وبسایت پزشکی و دندانپزشکی را چگونه انتخاب نماییم؟

به شما پیشنهاد میکنیم با توجه به خدمات رایگان و متنوع ارائه شده در قالبهای آماده وبسایت اینترنتی، مجموعه پزشکی و دندانپزشکی تان را درگیر مسائلی چون کدنویسی و استخدام برنامه نویس ( هزینه بسیار بالا ) ننمایید. دقت کنید در اینگونه وبسایت های پزشکی و دندانپزشکی که با کدنویسی اجرا گردیده اند مداما شما جهت لود یک عکس، فیلم و حتی یک مطلب ساده نیاز به مراجعه به کدنویس مربوطه را دارید. در حالی که در قالب های آماده پرطرفداری نظیر وردپرس (wordpress)  به راحتی و با چند ساعت آموزش منشی مطب شما قادر است هرگونه مطلب و یا محتوای آموزشی پزشکی را بارگذاری و یا حذف نماید.

 البته پیرامون استفاده از قالب های آماده نظیر وردپرس دقت کنید :

 قالب مذکور از مخزن اصلی وردپرس آپلود شده باشد.

قالب مذکور حتما زمینه پزشکی و دندانپزشکی داشته باشد.

قالب مذکور پلاگین یا ماژول های مورد نیاز شما را پشتیبانی کند.

قالب مذکور برای سایت پزشکی و دندانپزشکی فارسی سازی شده باشد.

 

demo-attachment-100-noun_Email_254038

:Email


Info@urbc.ir
urbc1399@gmail.com
demo-attachment-103-noun_Phone_17950751

:Phone


02122592140
09022592140
demo-attachment-1484-noun_Location_19355641

:Address


No30,Younesizadeh St,
Shariati St, Tehran, Iran.
 
 

سازمان تبلیغات و آگهی : تهران ،خیابان دکترشریعتی

خیـــابان شهید پورمشکانی، شمــاره 51

 

سازمان چاپ و انتشارات : تهران، خیابان دکترشریعتی

خیــابان شهید یونسی زاده، شماره 32

URBC.ir@Gmail.com