چاپ فوری کارت ویزیت

انواع مختلف کارت ویزیت

کارت های ویزیت در سه سایز تولید و به خدمت شما تقدیم می گردد

1- کارت های سایز 8.5*5.5 سانتی متری ( سایز عابربانک )

این کارت ها در مدل های گوشه گرد و در سایز کارت عابر بانک عرضه می گردد. انواع مختلف قابل تولید این مدل در URBC شامل سلفون مات و براق، لمینت مات و براق، لمینت برجسته و کارت های مدیریتی پی وی سی می باشند. جهت مشاهده کلیپ انواع مختلف کارت و بررسی تفاوت آنها برروی دکمه پایین صفحه کلیک نمایید.

2- کارت های مربعی با سایز نهایی 5 * 5 سانتی متر

این مدل از کارت ها به دلیل ابعاد کوچک خود مورد پسند بسیاری از مشاغل و افراد واقع گردیده است. انواع مختلف قابل تولید این مدل URBC عبارتند از لمینت مات، لمینت براق و لمینت برجسته. جهت مشاهده کلیپ انواع مختلف کارت و بررسی تفاوت آنها برروی دکمه پایین صفحه کلیک نمایید.

3- کارت های سایز 8.5*4.5 سانتی متر

این مدل از کارت ها که به صورت مستطیل با لبه های تیز عرضه می گردد معمولا برای مصارف عمومی و در اصطلاح دم دستی و در مصارف پزشکی در موارد پر مصرفی همچون کارت نوبت دهی مورد استفاده قرار میگیرند. انواع مختلف این مدل عبارتند از سلفون مات و براق، کتان و گلاسه یووی. جهت مشاهده کلیپ انواع مختلف کارت و بررسی تفاوت آنها برروی دکمه پایین صفحه کلیک نمایید.

سلفون مات 8.5×4.8 سلفون مات 6×9 دورگرد سلفون مات موضعی سلفون مات طلاکوب سلفون براق 8.5×4.8
سلفون براق 6×9 دورگرد کتان آلمان کتان امباس گلاسه یووی سوسماری
چرمی لمینت براق 6×9 لمینت براق ویزیتی لمینت براق طرح موج لمینت براق طلاکوب
لمینت براق مربع لمینت مات 6×9 لمینت مات ویزیتی لمینت مات طرح موج لمینت مات طلاکوب
لمینت مات مربع لمینت برجسته 6×9 لمینت برجسته ویزیتی لمینت برجسته طلاکوب لمینت برجسته مربع
سلفون مخملی 8.5×4.8 سلفون مخملی 6×9 سلفون مخملی موضعی سلفون مخملی طلاکوب لمینت برجسته مخملی
لمینت برجسته مخملی مربع لمینت برجسته مربع طلاکوب پی وی سی 300 میکرون پی وی سی 500 میکرون پی وی سی 760 میکرون
پی وی سی شیشه ای پی وی سی متالیک دایره ای برش خاص  
 

کارت ويزيت لمينت براق  :

همان لمينت با جنس مشابه است تنها با اين تفاوت که روکش آن روشن و براق کار مي شود. در نتيجه انتخاب استفاده از هر يک به سليقه، طرح و رنگ بندي کارت شما بستگي دارد.

 

کارت ويزيت سلفون(مات، براق و مخملي):

راجع به Cellphone Business Card يا کارت ويزيت هاي سلفون دار بايد بگوييم که جنس کاغذشان همان ورقه هاي گلاسه است و تنها تفاوتي که با نمونه هاي لمينتي دارند جنس مختلف روکش است. به بيان دقيق تر کارت هاي لمينتي اگرچه براق و بادوام هستند اما شکننده مي باشند ولي يک کارت  سلفوني علاوه بر دوام بالا تا مي شود و نمي شکند. در ساير جنبه ها يعني ضد آب و ضد خش بودن تفاوت چنداني بين کارت هاي سلفوني و لمينتي نيست. در نتيجه همه چيز به شما بستگي دارد؛ اگر کارت شق و رق مي خواهيد لمينت و اگر نمونه اي منعطف را مي پسنديد بايد سراغ سلفون ها برويد.

 
  کارت ويزيت سلفون براق:

هر گلاسه ي ضخيمي(مثلا 300 گرم) که روکش سلفوني داشته باشد کارت ويزيت سلفوني است. همانطور که مي دانيد روکش هاي مختلف روي اين گلاسه ها قابليت نصب دارند. اگر روحيه ي شما کارهاي براق و روشن مي پسندد روکشي براق انتخاب کنيد.

 
کارت ويزيت سلفون مات:

مشابه نمونه ي براق است با اين تفاوت که رنگ و رويي تيره و مات دارد. به سبب ظاهر جدي و رسمي تري که ارائه مي دهد معمولا طرفدارهاي بيش تري دارد. اما بازهم همه چيز بسته به سليقه ي شما قابليت تغيير دارد. تنها نکته اي که بايد مورد توجه داشته باشيد اين است که اين روکش ها شايد با بعضي از رنگ ها سازگاري بالايي نداشته باشند و در نتيجه توصيه مي کنيم قبل از اقدام به چاپ با طراحان زبردست مشاوره کنيد.

 

کارت  سلفون مات مخملي:

محصولي شيک و فوق العاده تاثيرگذار.  اين کارت ها علاوه بر جلوه ي ويژه و دوام بالايي که دارند فوق العاده لطيف کار شده اند و لمس آن ها احساس خوبي دارد.

 
کارت ويزيت گلاسه:

همان طور که مي دانيد ماده ي اصلي اکثر کارت هاي ويزيت، مقواي گلاسهاست. اين کاغذ روغني زيبا و با دوام به خودي خود مي تواند دوام و جلوه اي منحصر به فرد و زيبا ارائه دهد. در نتيجه اگر کسب و کارتان به گونه اي است که بايد روزانه تعداد زيادي کارت از خود به ديگران هديه دهيد و ماندگاري بالا مد نظرتان نيست مي توانيد از هزينه ها کاسته و چاپ کارت را بدون هيچ يک از روکش هاي لمينتي يا گلاسه انجام دهيد. به طور کلي انتخاب کارت های ويزيت گلاسه يک انتخاب اقتصادي محسوب مي شود.

 

کارت ويزيت کتان کهلر:

 اگر به طور کلي مقوا و کاغذ گلاسه نمي تواند ميل و سليقه ي جاه طلبانه ي شما در انتخاب جنس کارت ويزيت را برآورده سازد چاره اي نيست جز انتخاب کتان هاي بافت دار. جنسي که ماهيت شياري دارد و قرار گرفتن طرح و چاپ روي آن به نوعي يک اثر هنري پديد مي آورد. در هر صورت در کيفيت چاپ و سايز تمامي آن چه ساير نمونه ها ارائه مي دهند در اختيار شما خواهد بود با اين تفاوت که جنسکارت  شما با هر نمونه اي متفاوت و منحصر به فرد انتخاب شده است. تنها نکته اينکه اگر قصد انتخاب کتان کهلر را داريد در طراحي خيلي دقيق باشيد.

 

بزرگترین بانک طراحی و تولید کارت ویزیت تخصصی مشاغل در کشور

تولید کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور ارباب رجوع

ارسال به سراسر کشور

تماس مستقیم با چاپخانه:

021-22592140  

تماس از طریق واتساپ:

090-22592140

دیدگاه ها بسته شده اند.